DLA RODZICÓW

TRENINGI DLA RODZICÓW

Gdy Wasze pociechy dobrze się bawią ćwicząc nowe umiejętności, Wy też trenujcie z nami! Ten czas jest dla Was. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dla chętnych opracowujemy kompleksowy plan treningowy połączony z dobraniem odpowiedniej diety.

PŁYWANIE

Nie umiesz pływać? Umiesz, ale nie czujesz się jak „ryba w wodzie”? Trenuj razem z dzieckiem! Podczas treningów dzieci, prowadzimy zajęcia indywidualne dla Rodziców od początkowego etapu nauczania po doskonalenie techniki i stylu. Pod okiem doświadczonego trenera zwiększycie swoje umiejętności, wydolność, a także poprawicie sobie nastrój.

GIMNASTYKA

Ćwiczenia wzmacniająco-relaksacyjne z elementami Jogi. Wszystkich, którzy pragną zrozumieć potrzeby swojego organizmu, poznać techniki relaksacyjne, wyciszyć się, nauczyć się panować nad własnym ciałem, poprawić kondycję psychofizyczną, nauczyć się stosowania ćwiczeń, które pomogą w eliminowaniu bóli kręgosłupa, zapraszamy na te właśnie zajęcia.

TRENINGI W TERENIE

Ci z Was, którzy lubią biegać będą mieli okazję do doskonalenia swoich zdolności podczas cotygodniowych treningów, których kształtujemy dynamikę, siłę, szybkość, wydolność fizyczną oraz przygotowujemy formę do udziału w półmaratonach i maratonach pod okiem znakomitego trenera. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach szkoleniowych: „maratończycy” i „biegamy i ćwiczymy”.

SIŁOWNIA

Równolegle z zajęciami na pływalni dla dzieci, proponujemy trening siłowy dopasowany do indywidualnych potrzeb. W zależności od Waszych preferencji zaplanujemy dla Was trening obwodowy, aerobowy, oporowy lub specjalistyczny.

NORDIC WALKING

Zajęcia dla każdego, kto lubi wysiłek na świeżym powietrzu. Kształtują wydolność, koordynację ruchową i angażują aż 98% mięśni.

AQUA-AEROBIK

Chcesz popracować nad formą i figurą bez obciążania stawów? Aqua-aerobik jest właśnie dla Ciebie. Ćwiczenia w wodzie przyspieszają metabolizm, modelują sylwetkę, wykonuje się je łatwiej i przyjemniej niż na lądzie, mimo, że są zdecydowanie bardziej intensywne.